DZIEŃ PATRONA ! ! !

Utworzono dnia 22.05.2021

Dzisiaj 21 maja cała szkoła świętowała DZIEŃ PATRONA! Uczniowie Edukacji Wczesnoszkolnej świętowanie rozpoczęli od "czytania na dywanie" podczas którego poznali postać pana Ignacego Ulatowskiego - Patrona naszej szkoły. Potem przyszedł czas na układanie puzzli z Patronem i tworzenie kolorowego bukietu dla Patrona. Świętowanie zakończył "MECZ o PUCHAR Patrona" czyli rozgrywki zespołowe w DWA OGNIE. Aby na boisku nie było zbyt tłoczno rozegrano trzy mecze, po jednym w każdej grupie wiekowej. W starciu klas I zwyciężyła Ib i to ona zdobyła Puchar Patrona. W meczu klas II Puchar Patrona wywalczyła klasa IIa, a w meczu klas III - IIIa. Po meczu na wszystkich dzielnych zawodników czekały słodkie niespodzianki ufundowane przez Radę Rodziców - nagroda za aktywność twórczą i sportowe zaangażowanie uczniów, dedykowane Patronowi ! ! !

DZIEŃ PATRONA ! ! !

Utworzono dnia 22.05.2021, 13:33