"Matematyczne WAKACJE"

Utworzono dnia 21.06.2021

7 czerwca, ostatni już raz w tym roku szkolnym, wychowawcy klas I-III zaprosili swoich uczniów do udziału w szkolnym Konkursie Matematycznym, realizowanym pod hasłem: "Matematyczne WAKACJE". W konkursie każdy mógł zostać zwycięzcą, wystarczyło tylko samodzielnie i bezbłędnie rozwiązać zadania matematyczne umieszczone na "Tablicach-Wizytówkach" klas. Na zaproszenie wychowawców odpowiedziało 34 uczniów, którzy postanowili sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności matematyczne wykorzystując każdą wolną chwilkę w czasie swojego szkolnego poranka. Tytuł ZWYCIĘZCY zdobyło 20 uczniów, którzy bezbłędnie rozwiązali wszystkie, konkursowe zadania. Są wśród nich również Pierwszoklasiści! BRAWO! Wyniki Konkursu ogłoszono 21 czerwca 2021r. W gronie ZWYCIĘZCÓW znależli się : Bartosz Kmieciak, Jagoda Michalak, Zuzia Szymczak, Nikodem Adamczyk, Maja Garncarek, Wiktoria Pacholczyk, Amelia Pauś, Wojtek Tomaszewski, Mikołaj Duczmal, Mikołaj Szymczak, Maciej Misiek, Patryk Ratuszny, Jan Leonhard, Dominik Kobusiński, Zuzia Frąckowiak, Agata Hądzel, Alicja Krystek, Piotr Kopras, Jan Frąszczak i Iga Orchel. Zwycięzcy otrzymali gratulacje, nagrody i dyplomy. Nie zapomniano również o nagrodach pocieszenia dla tych matematycznych śmiałków, którym tym razem się nie powiodło. Trzymamy kciuki za ich matematyczne SUKCESY w przyszłym roku!

"Matematyczne WAKACJE"

Utworzono dnia 21.06.2021, 19:57